Atlikėjai

Ytro
Viskas prasideda ryte. Post punk grupė iš Rostovo prie Dono YTRO renginyje kvies pasivaikčioti po savo auginamų garsų sodą. Melodingi. Melancholiški. Dvasingi. Maištaujantys. Pilni išblukusių gitarų ir priverčiantys banguoti pievas. Viskas prasideda ryte.
Jozef van Wissem
Švelnu, švelniau, švelniausia. Yra garsų, kurie lengvesni už sapnus. Yra melodijų skaidresnių už ašaras. Yra legendų, kuriose pats dalyvauji. Tylu, tyliau, tyliausia.
El Último Vecino
Šiomis dienomis reta grupė padaro tokią staigią įtaką klausytojams, kaip kad Gerard Alegre projektas EL ÚLTIMO VECINO. Tik pasirodęs muzikiniame pasaulyje “paskutinis kaimynas” akimirksniu užbūrė ausis ir širdis. Tai grupė, apie kurią dabar visi kalba. Tai grupė, kuri STRCAMP pristatys savo naująjį albumą.
Datashock
Multiinstrumentalūs DATASHOCK iš Saarlouis nuo 2003-ųjų užsiiminėja kolektyvine hipnoze. Vaikščiodami savo spalvingais pasąmonės labirintais DATASHOCK vaikinai ir merginos atrodo savitai tęsia Pink Floyd, Amon Düül bei Harmonia pradėtą muzikinę terapiją.
Neugeborene Nachtmusik
Pradžia yra pabaiga yra pradžia. NEUGEBORENE NACHTMUSIK gimė 2011 užgesus eksperimentiniui elektroninių garsų duetui iš Olandijos MILIGRAM RETREAT. Šiuo metu NEUGEBORENE NACHTMUSIK reziduoja ir kuria Berlyne bei ruošiasi išleisti muzikinį albumą Enfant Terrible įrašų kompanijoje. Naktinių naujagimių muzika apibūdinama kaip atidžiai kuriamos garso skulptūros, ritualų pilnos industrinės kompozicijos pripildytos naivių synth punk žiežirbų ir įtraukiantys vampyriškąją post-elektro jėga.
The Coombe
Šaltos naktys, liepsnojantys jausmai. Karen Sharkey ir Samuel De La Rosa yra THE COOMBE. Jautrūs ir grakštūs. Trapūs ir tirpstantys. Pulsuojantys ir glostantys. Vaikštantys siauru sintezatoriais bei psichodelinėmis gitaromis papuoštu dykumu taku.
La Chatte
Trigalvis muzikinis gyvūnas LA CHATTE gimė prieš dešimt metų Paryžiuje susibūrus Vava Dudu, Stéphane Argillet ir Nikolu tarpdisciplininiams menininkams. Savo garsams apibūdinti atlikėjai naudoja ne tik būdingus post-punk-dark-electro-distorted būdvardžius, bet ir maloniai ausis bei gomurį nuteikiantį chocolate-flavoured. Šaltas garsų bangas dažnai šildo ekspresyvūs bei vizualūs pasirodymai, kuriems atlikėjai ir skiria didžiausią dėmesį.
Sam de la Rosa dj
Teksaso sostinėje Austine gyvena netoli milijono sielų. Viena jų pasirodys netoli Trakų. DJ SAM DE LA ROSA dar save vadinantis Samuel Kklovenhoof, muzikinių projektų Led Er Est bei The Coombe narys. Apie Sam’o renkamą ir grojamą muziką sunku kalbėti taip pat, kaip sunku ištarti jo visus muzikinius pseudonimus vienu įkvėpimu. Ir visgi, iš pakankamai saulėto miesto atlikėjas atsiveš šaltai tamsių lo-fi bangų, duslių vokalų ir į šokių aikštelę kviečiančių ritmų.
Quiltland
QUILTLAND pseudonimu užsiklojusi Frida Li Lövgren iš Švedijos kuria garso takelius sapnams. Šiltiems, klampiems, ramiems, pilniems nostalgijos. Pavasarį atlikėjos albumas pasirodys Astro Dynamics leidybinėje kompanijoje iš Londono. Vidurvasarį Skandinavijos atstovė syntezatoriais suskambės STRCAMP.
The Blank VRS
Aprašyti neaprašomą ir papasakoti nenupasakojamą. Švedas Kalle Fagerberg arba THE BLANK VRS pilnas paslapčių, kurias išgirsi stebėdamas balandžius arba klausydamas vokiškų lopšinių. Purvini eksperimentiniai garsai prisipildo neramomiomis istorijomis ir kviečia prisijungti.
dj Overdose
Ponas OVERDOSE arba MODEL MAN sukioti plokštelės pradėjo dar 87-aisiais. Kiek vėliau įsigyjęs savo vis dar mylimą EMU SP12 samplerį nėrė ir į muzikos kūrybą. Šiandien savo intesyviais sintezatoriniais garsais ir veikla prisideda prie Olandiškosios elektronikos mokyklos propagandos. Ruošia laidas INTERGALACTIC FM ir klajoja po pasaulį su kitas Nyderlandų galiūnais. Muzika kūnui, atostogos sielai.
Flamingo Creatures
Ruth-Maria Adam ir Ronnie Oliveras į STRCAMP atvyksta tapę FLAMINGAIS. Kviečia skraidyti virš išsekusių garsų upių ir praustis šiltų melodijų ežeruose. Elektroniniai instrumentai, varpai, smuikas ir tuzinas plunksnuotų perkusinių.
FOQL
Garsų archyvų koliažai, meilė audio kasetėms ir tamsios istorijos. Iš Lodzės atvykstanti FOQL didžiąją dalį savo laiko praleidžia nardydamas garsų archyvuose ir naudodamasjuos savo sintetinėmis istorijomis pasakoti. STRCAMP festivalyje FOQL dalinsis ekstremaliu HYPATIA projektu, kuris dar šią vasarą pasirodys kasetės formatu kolaboruojantis su dizainere ir tattoo meistre Izabela Dawid Wolf.
Known Ocean
Išblyškęs vokalas, kosėjantys sintezatoriai, murmančios melodijos, lūžinėjantys ritmai. KNOWN OCEAN kviečia šokti ir linguoti, užsimerkti ir niuniuoti. Taip, kaip pats nori.
Samoln
Lėtai. Užtikrintai. Velsietis Sam Bardsley šiuo metu gyvena, kuria ir mankština sintezatorius su vietiniais Berlyne. STRCAMP Sam pasirodys, kaip solo atlikėjas ir glostys savo nesibaigiančiomis pasakomis. Lėtai. Užtikrintai.
McKaras
Maištingas ir tuo didžiuojasi. Aštrus ir to neslepia. Ironiškas ir tuo mėgaujasi. Ko gero, tai tamsiausia STRCAMP spalva. Ko gero, tai stipriausias STRCAMP garso gūsis. Atlikėjas ruošia specialią programą renginiui.
Cutthroats
Monotoniški ir triukšmingi. Be efektų ir sentimentų. CUTTHROATS pjaustys savo apnuogintomis gitaromis. Įtrauks į savo trankius ritualus. Tai istorija su liūdna pabaiga.
Steve Marciano & Nat Pocha
Ispanai Berlyne nėra naujiena, bet STEVE MARCIANO ir NAT POCHA iškeitę savo šiltąjį klimatą ieško naujienų šaltuose Berlyno skersgatviuose. Eksperimentiniai garsai iš avanagardinio šulinio. Atsigaivinkite.
Agency Amore | Spacelex & Andrea Noce
Itališko disko įkvėptos vibracijos. Jaudins ausis, judins kojas. AGENCY AMORE spinduliuoja panelės Andrea Noce vokalu ir ponaičio Dj spAceLex raritetetinėmis plokštelėmis.
Oscar der Winzige dj
OSCAR DER WINZIGE kolekcionuoja artefaktus, vadovauja SUCKER ORANGE galerijai Berlyne, žavisi muzikinėmis subkultūromis, klijuoja naujai atrastus analoginės elektronikos koliažus, domisi kosminiu menu ir aštuoniasdešimtųjų japoniška mutantų muzika. Visa tai loterija pavirstanti į nepertraukiamą muzikinę istoriją.
Intergalactic Gary dj
Gimęs Naujosios Zelandijos ūke ir prie DJ pulto atskriejęs 1980-­aisiais TARPGALAKTINIS GARIS vis dar pilnas žvaigždžių energijos. Ir yra laukiamas daugelyje Europos naktinių klubų, kaip itin retas muzikinis pulsaras.
Analoginis Polivoksas dj
Aštuntojo dešimtmenčio paralelinis pasaulis. Su analoginių sintezatorių karalyste, viešniomis iš ateities ir vogtais melafonais. Ateitis niekada nebus tokia kokia buvo.
June dj
Birželis liepos mėnesį? Sterili elektronika gamtoje? Graikijoje gimęs ir Berlyne reziduojantis diskžokėjas JUNE stovykloje STRCAMP ruošia acid, detroit house, industrial garsų sintezę.
Dunkeltier dj
Šaltos retenybės nuo DJ DUNKELTIER, kuris jau daugiau nei penkiolika metų stengiasi priartėti prie elektroninės muzikos ištakų. Archajiški german wave aidai ir kreivi german disco ritmai STRCAMP šokių aikštelę pavers dideliu juodu magnetu.
De Dupe dj
Otto Kraanen arba DE DUPE yra vintažinės muzikos ir vinilo fanatas iš Delfto. Taip pat šis olandas yra įrašų kompanijos BORDELLO A PARIGI bosas po savo sparnu šiemet priglaudęs ir lietuviškos muzikos fenomeną VERSLO RIZIKOS REZERVAS. Grojant Otto šokių aikštelė prisipildo aštuoniasdešimtųjų šiluma, naivia melancholija ir nuodėminga energija.
Shn dj
Minimaliai grojantis, maksimaliai supantis. SHN hipnotizuoja švariais tech ritmais ir traškiomis melodijomis. STRCAMP gamtoje, bet šokių bateliai tikrai nepakenks.
Ondula dj
Laura Aragoneses Ángeles yra ONDULA. Mergina iškeitųsi gimtajį Madridą į ją įkvepiantį Berlyną. ONDULA plaukioja eksperimentinės elektronikos upėmis ir savo garsų kalba stengiasi užmegzti dialogą. Su tais, kurie klauso. Su tais, kurie ieško. Su tais, kurie nori plaukti kartu.
Tom Jef dj
TOM JEF ieško dvylikacolių malonumų. Ieško, randa ir dalinasi. Savo vizualių ir muzikinių skanumynų blog’e bei šokių aikštelėse. Nėra apibrėžimų, bet yra tvirtų ritmų. Nėra pažįstamų, bet yra glostančių dainų. Iš Londono su meile.
Kowa Zoo dj
Ekskursijos po kreivus post­punk, new wave ir elektroninės muzikos garsus iš Suomijos. Nebaisu pasiklysti, malonu pasiklysti.
Mario Moretti dj
Italo disco misijos ir vizijos. MARIO MORETTI šoka ir šokdina pasipuošęs dirbtinių garsų puokštėmis. Ir jos labai labai gražios.
Ryklys dj
Cream colored ponies and crisp apple streudels Doorbells and sleigh bells and schnitzel with noodles Wild geese that fly with the moon on their wings These are a few of my favorite things
Manfredas dj
Smaluotas kaubojus tik tik iššovęs leidinį Les Disques De La Mort muzikos salūne. Šokių ir kulkų bus, bet bus ir vasariškos meilės. Judins ir jaudins. Vėsins ir šildys.
Roland Baader dj
Dresdeno muzikos šefas užauginęs savo gerbėjų sektą organizuodamas gurmaniškus Disco Dilettante vakarėlius. Šokių aikštelė bus slidi nuo prakaito. Ir soti eklektiškais ritmų patiekalais. Susipažinkite tai ponas Bad Better BAADER.

2013

XIX a. Foto Labaratorija
Šviesa gaudys devynioliktojo amžiaus negatyvai. O tamsiausiame festivalio kambaryje ją išlaisvins natrio sulfitas, hidrochinonas, raudonoji kraujo druska, kalio bromidas, natrio tiosulfatas, natrio karbonatas ir bekompromisė sieros rūgštis. Bus į ką pažiūrėti, bus ką parodyti.
Organ Orchestra - Concerto in D Minor
Skirtingų pasaulių energija susitinkanti šokio pasirodyme. Keliaujantys atlikėjai ir jų kalnas šį kartą iškils Lietuvos miškuose STRCAMP festivalyje. Šamaniškus šokius papildys hipnotizuojantys garsai ir gyvos šviesos.
Self-titled
Viskas prasidėjo Amsterdame. Pagiriojomės su draugu jo virtuvėje ir dainavom Beyonce’s “Drunk in Love“. Nei aš, nei jis nebuvom įsimylėję. Bet dainuojant man puikiai ant veido krito plaukai. Draugas pasiūlė kažką iš to sumesti, nors realiai jokio ryšio su Beyonce nejaučiu. Ji manęs anėkiek neįkvėpia. Taigi šitaip ir užgimė Self-titled - solinis suomės šokėjos/performerės projektas, kur įkvėpimo semiamasi iš visai neįkvėpiančių dalykų.
CC Spirit
Šokio magija. Kompleksiški ritualai, chameleoniški choreografiniai šnabždėjimai ir mitologinis fontanas ant deimantinių miško grindų.
?-?
Pan na fydd llygaid paklaikusiom o hapusrwydd byddwch yn gweld yn gallu gwrthsefyll. Burge, salad, math o selsig ffrio Lithwaneg, cwrw, cerddoriaeth a.
Red Room Laura
Intymi šokio išpažintis. Per STRCAMP sutemas. Raudonos miglos pripildytame kambaryje.