Stovykloje

Jei nors kartą skrodei roko žemę, jei jau šokai į naujas bangas, STRCAMP rasi daugiau negu save. Atkeliauk, pasitiksime ir neišleisime iki vėliau, negu būtų padoru.

Crooked Nose & Coffee Stories

Kavos entuziastai ir amatininkai įsikūrę mažoje manufaktūroje Vilniaus senamiestyje, kur šviežiai skrudina ir pakuoja kavą. Taip pat edukuoja ir inicijuoja įvairius kavos kultūrą skatinančius renginius. STRCAMP metu kavininkai atvers kavos barą ir pakvies paragauti rinktinių pasaulio kavų. Diena arba turi skonį arba ne.

Lęmo Stendas

"Lęmo stendas" atidaro loundžą. Išspausime citriną, įpilsime šalto ir gaivaus ir pakviesim pabanguoti baseine. Serviruosime naminį limonadą (švelnų ir stiprų), saldžią konditeriją ir prasmingą laisvalaikį horizontalioje padėty.

Mint Vinetu

Kaip ir pirmais metais STRCAMP 2014 dalyvaus pirmas skaitytų knygų knygynas Vilniuje "Mint Vinetu", kuris pasirūpins laisvalaikio knygomis, gaivinančia arbata ir viskuo, ką pamiršote pasiimti.

The Great Tit

Gatvės maisto kultūros skleidėjai ir puoselėtojai, priparkuos savo greito maisto užkandinę ant ratų "Didžioji zylė" gamtoje, bet ant atsfalto. Atsigaut, bet ne persivalgyti. Skanaus.

Baras Marsas

Mes esame baras Marsas iš Trakų gatvės Vilniuje. Turime visko pilną bagažinę. Mes šokame ir mylimės pagal muziką, todėl važiuojame į muzikinius renginius. Ypač, kai juos organizuoja draugai. Ir šįkart atsivežam puse Marso baro su savimi.

Meat Lovers

Burgeriai, salotos, alutis. Gurgiančio skrandžio užuovėja MEAT LOVERS PUB kvies ir dieną, ir naktį.

Lobis

Tomai, suburk komandą ir leiskis į nuotaikingas lobių paieškas stovyklos teritorijoje. Daugiau informacijos čia: LOBIS

Jurta

Jurtoje repertuaras gan paprastas: čiajus, arbatos, kava. Rasi saldumynų ir skirtingos vegetariškos sriubos. Kažkas tokio paprasto, be prabangos.

Atlantic Bagel

Bagel iš šeštadienio nakties link sekmadienio ryto.

Kameros

Pailsinki ausis, įtempki akis video kamerose. Erotinių vaizdų maudynės baseine ir platus spektras VHS video juostų. Nostalgic / experimental / porno.