Atmintinė

Bendrai

Tikime, kad į renginį susirinks racionalūs ir sąmojingi žmonės, kurie netrukdys mėgautis renginiu aplinkiniams. Tikėdamiesi sklandumo, prašome perskaityti ir laikytis tokių taisyklių:
 
- prižiūreti vaikus ir jaunesnius už save, su kuriais atvykote, nes asmenys iki 21 metų amžiaus be suaugusiųjų nebus įleidžiami;
- nelipti ant scenos ir nesiliesti prie garso įrangos, šviesų, elektros laidų ir generatorių;
- nevaikščioti po privačias teritorijas, esančias šalia stovyklavietės. Viską rasite stovykloje;
- nevaikščioti į svetimus kambarius nameliuose be kambario šeimininkų kvietimo ar sutikimo;
- nemėtyti nuorūkų;
- neteršti gamtos ir šiukšles mesti į šiukšliadėžes, prieš tai kaip galima smarkiau sulanksčius (ypač plastmasinius butelius ir kartonines pakuotes)
- renginio teritorijoje vaikščioti su apyrankėmis, kurias gausite prieš patenkant į renginį;
- nestatyti automobilių šalikelėje ar ant kelio, kuris vedą į stovyklą. Statyti automobilius tik tam skirtoje aikštelėje. Už automobilių saugumą ir priežiūrą bet kokiu atveju atsako jų savininkai;
- į renginio teritoriją nesinešti stiklinės taros. Aptikta apsaugos tara ir jos turinys bus konfiskuoti be papildomų paaiškinimų;
- nedeginti laužų tam neskirtose vietose ir be organizatorių leidimo;
- laikytis higienos tualetuose;
- atsakingai ir atsargiai elgtis vandenyje;
- prižiūrėti savo augintinius, kad jie netrukdytų laisvai jaustis kitiems;
- būti atsakingu už save ir savo veiksmus viso renginio metu.
 
Svečius, nesilaikančius taisyklių, organizatoriai pasilieka teisę išprašyti iš renginio be papildomų komentarų.

Parkingas

Stovyklos teritorijoje bus įrengta automobilių parkavimo aikštelė. Joje tilps apie 150-170 automobilių. Norėdami išvengti automobilių spūsties, vairuotojų prašome su savimi pasiimti kuo daugiau draugų, o mašiną palikus parkavimo vietoje, stengtis daugiau jos nenaudoti iki pasibaigs renginys ar nebus poreikio išvažiuoti su visam. Už automobilių apsaugą organizatoriai atsakomynės neprisiima. Kaip patekti į poilsiavietės stovėjimo aikštelę sužinosite atvykę į stovyklą. Automobilio parkavimo kaina 10 Lt savaitgaliui.

Vanduo ir Maistas

Šilto maisto stovykloje bus galima nusipirkti visą savaitgalį. Maisto gamintojai nepamirš ir vegetarų. Stovykloje yra vandentiekis, tačiau bet kokiu atveju nepamirškite pasiimti geriamo vandens sau.

Alkoholiniai gėrimai

Šiemet į renginį alkoholinių gėrimų nebus galima įsinešti.

Šiukšlės

Stovyklavietėje bus įrengtos šiukšlių dėžės. Prašome saugoti gamtą, gerbti renginio dalyvius ir stovyklos teritorijoje nešiukšlinti. Prieš išmetant šiukšles prašome jas kaip galima smarkiau suspausti, tokiu būdu taupyti vietą šiukšliadėžėse.

Apsauga

Stovyklos teritorija bus pažymėta. Renginio metu laiką rekomenduojama leisti tik stovyklos teritorijoje. Tvarką ir visų mūsų gerovę teritorijoje saugos apsauga. Už asmeninę nuosavybę atsakote patys.

STRCAMP med-punktas

+370 682 50003