Stovykloje

Jei nors kartą skrodei roko žemę, jei jau šokai į naujas bangas, STRCAMP rasi daugiau negu save. Atkeliauk, pasitiksime ir neišleisime iki vėliau, negu būtų padoru.

Landing Strip

"Landing Strip" tai L-V-L įkurtas baras Kowloon Walled Sityje, Hong Konge, nugriautas 1994 m. Šis baras buvo logiška išvada ištyrus visa, kas nenuspėjama ir įmantru Kowloon'e: į pagalbą kuriant šią vietą L-V-L pasitelkia garsą, šviesą, gėrimus ir įvairią asmeninę nuosavybę. Po nugriovimo į dienos šviesą baras jau buvo iškeltas tris kartus. Laukiam ketvirtojo.

Sodas

Leiblo Agharta kuruojamas SODAS - vaizdinga elektronika ir aktyvus klausymasis. Šeštadienio vakaras čia bus paskirtas lietuviško eksperimentinio garso sluoksniams, kuriuos dėlios daugiau nei dvidešimt metų scenoje matoma uteniškių grupė SALA, Armos lo-fi experimental projektas BRUZGYNAI; čia išvysime ir itin retai Lietuvoje girdimą VIHR, urban-psych folko programą iš GANA2, o taip pat vėsia drone muzika sodą pripildys vilnietis LYS. Panevėžietis S13 savo seto metu sodui atrinks keistesnės muzikos perliukų.

Langai į gamtą

Atliūliavusi banga švelniai palietė kojas, tarsi kviesdama į vandenį.
- Eime! - tarė greta stovintis vyriškis, ir jie, pasitaisę akvalangus ir užsidėję kaukes, nėrė.
LANGAI Į GAMTĄ
Spec. kino programa apie gamtą

Crooked Nose & Coffee Stories

Ypatinga rinktinė ir šviežžiai skrudinta kava iš viso pasaulio, kuria kvies pasimėgauti Vilniaus senamiestyje įsikūrę kavos amatininkai Crooked Nose & Coffee Stories. Diena arba turi skonį arba ne.

Mint Vinetu

STRCAMP dalyvaus ir pirmas skaitytų knygų knygynas Vilniuje - Mint Vinetu. Knygyno knygininkai pasirūpins visiems aktualiomis ir ne, bet reikalingomis, knygomis užmušti laiką bei rinktine mėtų arbata.

Baras Marsas

Mes esame baras Marsas iš Trakų gatvės Vilniuje. Mes mylime ir gaminame burgerius, nes žinome kaip. Dar mes mėgstame įkalti ir turime visko pilną bagažinę. Mes šokame ir mylimės pagal muziką, todėl važiuojame į festivalius. Ypač, kai juos organizuoja draugai. Ir šįkart atsivežam puse Marso baro su savimi.

Briedžio Kilpa

Paklaikusiom akim iš laimės vilkas išsišiepęs! Kodėl? Nes briedis kilpoj! Maisto užteks visiems ir išsekusiems nakties pašalūnams ir staugiantiems vilkams per rują. „Moose noose“ arba „Briedžio kilpa“ seno medžiotojo trobelė – iki soties pamaitins, pagirdys ir pasaką paseks prieš miegą!

Angis Tattoo

Jei mėgsti nostalgiją iš stovyklos prisiminimui galėsi parsivežti nedidelį suvenyrą and savo peties, šlaunies ar pėdos. Studija "Angis Tattoo" dieną raižys odą.

Juicy Bus

Stovyklos teritorijoje retkarčiais plaukios kioskelis ant ratų. Šviežias maistas ir gėrimai galės būti pristatyti į palapinę ar namuką. Hey, taxi!

Lęmo Stendas

Dvi mergaitės, vienas komplektas. Jos tars jums švelnų "labąrytą", įpils šalto ir gaivaus bei palydės į šokančią dieną. "Lęmo Stende" nuo pat ankstaus šeštadienio ryto serviruosime naminį limonadą (be alkoholio ir su). Užsukite troškulyje, pakilkite meilėje!

Exorscissors

Varau velniavas iš plaukų. Ateik gražiai apsikirpti ir susišukuoti.
 
Jei mes jau pažįstami, aš - Juozas.