Atmintinė

Bendrai

Tikime, kad į renginį susirinks sąmojingi ir daug matę žmonės, kurie netrukdys mėgautis renginiu sau ir aplinkiniams. Tikėdamiesi sklandumo, prašome perskaityti ir laikytis tokių taisyklių:
 
- prižiūreti vaikus ir jaunesnius už save, su kuriais atvykote, nes asmenys iki 21 metų amžiaus be suaugusiųjų nebus įleidžiami;
- nelipti ant scenos ir nesiliesti prie garso įrangos, šviesų, elektros laidų ir generatorių;
- nevaikščioti po privačias teritorijas, esančias šalia stovyklavietės. Viską rasite stovykloje;
- nevaikščioti į svetimus kambarius nameliuose be kambario šeimininkų kvietimo ar sutikimo;
- neuždek nieko su nuorūka;
- renginio teritorijoje vaikščioti su apyrankėmis, kurias gausite prieš patenkant į renginį;
- nestatyti automobilių šalikelėje ar ant kelio, kuris vedą į stovyklą. Statyti automobilius tik tam skirtose vietose arba taip, kad netrukdytų kitiems. Už automobilių saugumą ir priežiūrą bet kokiu atveju atsako jų savininkai;
- į renginio teritoriją nesinešti stiklinės taros. Aptikta apsaugos tara ir jos turinys bus konfiskuoti be papildomų paaiškinimų;
- nedeginti laužų tam neskirtose vietose;
- laikytis higienos tualetuose;
- atsakingai ir atsargiai elgtis vandenyje;
- prižiūrėti savo augintinius, kad jie netrukdytų laisvai jaustis kitiems;
- būti atsakingu už save ir savo veiksmus viso renginio metu.
 
Svečius, nesilaikančius taisyklių, organizatoriai pasilieka teisę išprašyti iš renginio.

Parkingas

Šalia įvažaivimo į sotvyklos teritoriją tilps apie 150 automobilių. Norėdami išvengti automobilių spūsties, vairuotojų prašome su savimi pasiimti kuo daugiau draugų, o mašiną palikus parkavimo vietoje, stengtis daugiau jos nenaudoti iki pasibaigs renginys ar nebus poreikio išvažiuoti su visam. Už automobilių apsaugą organizatoriai atsakomynės neprisiima. Jei visa parkavimo zona bus užpildyta, automobilius galėsite parkuoti netoliese esančioje poilsiavietėje (savaitgalio parkavimo kaina 20 Lt). Kaip patekti į poilsiavietės aikštelę sužinosite atvykę į stovyklą. Mokamos aikštelės parkavimo vietų skaičius taip pat ribotas.

Vanduo ir Maistas

Šilto maisto stovykloje bus galima nusipirkti visą savaitgalį. Maisto gamintojai nepamirš ir vegetarų. Stovykloje vandentiekis neveikia, nepamirškite pasiimti geriamo vandens sau.

Alkoholiniai gėrimai

Su savimi galite turėti saikingą (pagal mus) alkoholio kiekį asmeniniam vartojimui, bet ne stikliniame butelyje. Į teritoriją nebus leidžiama įsinešti stiklinių butelių.

Šiukšlės

Stovyklavietėje bus įrengtos šiukšlių dėžės. Prašome saugoti gamtą, gerbti kitus žmones ir stovyklos teritorijoje nešiukšlinti.

Apsauga

Stovyklos teritorija bus pažymėta. Renginio metu laiką rekomenduojama leisti stovyklos teritorijoje. Tvarką ir visų mūsų gerovę saugos apsaugos tarnyba.