Kaip atvykti

Kaip atvykti į stovyklą?

Vykstant iš Vilniaus važiuokite Utenos kryptimi, keliu A14. Neprivažiavus Molėtų, 60-tame kelio kilometre (35-tame km važiuojant priešinga kryptimi), ties sankryža su nuoroda "JAURAI 2" (sankryžos vaizdas), sukite į dešinę, ir, pavažiavę keliasdešimt metrų, iškart sukite į kairę, į neasfaltuotą vieškelį. Vieškeliu važiuokite tiesiai apie 1,5 km kol privažiuosite stovyklą. Kelias į stovyklą bus pažymėtas ženklais.

Svarbu

Važiuojant kelias išsišakos du kartus. Privažiavę pirmą kelio išsišakojimą laikykitės dešinės ir važiuokite pro miškelį. Privažiavę antrą kelio išsišakojimą vėl laikykitės dešinės ir toliau važiuokite tiesiai. Pasiekus Y formos sankryžą važiuokite kairiau ir už 100 metrų rasite stovyklą. SVEIKI ATVYKĘ!
Vairuotojai, perskaitykite informaciją dėl automobilių parkavimo stovykloje. Žiūrėkite "ATMINTINĖ".
GPS: 55.198437 25.456976

Patogu atvykti autobusu

Stovyklą bus nesunku pasiekti važiuojant tarpmiestiniu autobusu. Važiuojant Utenos kryptimi, 59 km, kelyje A14, tik pravažiavus sankryžą su ženklu "JAUROS 2" (sankryžos vaizdas) yra autobuso stotelė. Išlipus joje iki stovyklos reikės eiti tik 1,6 km. Važiuojant autubusu Utenos kryptimi, išlipę stotelėje paeikite atgal iki sankryžos apie 50 m ir pasukite į kairę. Tik pasukę į kairę, už keliasdešimt metrų vėl sukite į kairę, į neasfaltuotą vieškelį... Toliau vadovaukitės tais pačiais nurodymais, kurie aprašyti "Kaip atvykti į stovyklą?".
Informaciją apie tarpmiestinių autbusų bilietų kainas ir tvarkaraščius galite rasti čia: Autobuso Bilietai, čia: Autbusų Stotis arba čia: Transportas. Nepamirškite paprašyti vairuotojo, kad sustotų tinkamoje stotelėje!